Cardiominal Cena, Gdzie kupić, apteka, Opinie, Forum, Skład

Cardiominal jest suplementem pod postacią tabletek. Przyjmuje się je w przypadku nadciśnienia oraz wysokiego cholesterolu, co obecnie jest jednym z głównych problemów zdrowotnych w społeczeństwach rozwiniętych. Suplement jest rekomendowany przez lekarzy, jako naturalny sposób na obniżenie cholesterolu, a jak podaje producent, skuteczność tabletek udało się potwierdzić podczas testów medycznych. Jak działa i czego można się spodziewać po zakończeniu kuracji?

Sprawdź najczęściej polecane na nadciśnienie – CORSANUM

Czym jest Cardiominal?

cardiominal

Cholesterol występuje w dwóch frakcjach, tej dobrej HDL, oraz złej LDL. Zły cholesterol rośnie przede wszystkim z powodu niewłaściwej diety, niskiej aktywności fizycznej oraz stosowania używek. Wpływa on negatywnie na układ krążenia, ponieważ odkłada się pod postacią blaszek miażdżycowych utrudniających przepływ krwi. Przez cholesterol nie tylko osłabia się krążenie, ale dodatkowo powstaje ryzyko, że taki skrzep z blaszek miażdżycowych oderwie się i dotrze na przykład do serca albo mózgu, powodując zawał bądź udar.

Wysoki cholesterol najczęściej powoduje także nadciśnienie, co również nie jest korzystne dla zdrowia i wymaga podjęcia leczenia. Cardiominal to suplement pomagający obniżyć zarówno zły cholesterol, jak i ciśnienie krwi. Do tego robi to łagodnie, bez powodowania efektów ubocznych.

Jakie są opinie o Cardiominal?

„Trochę nie wierzyłam, że Cardiominal może mi pomóc, bo przecież mówimy o sercu i chorobach układu krążenia. A jednak dzięki tym tabletkom bardzo udało mi się poprawić wyniki. Po zakończeniu kuracji poszłam się zbadać i wyszło, że cholesterol jest w normie, i skończyły się także problemy z ciśnieniem.” Alina

„Moja mama miała wysoki cholesterol, ale bardzo ciężko było ją przekonać do leczenia. W końcu zamówiłam jej Cardiominal i przekonałam do brania, tłumacząc że nie jest to zwykły lek, tylko naturalny suplement. To ją zachęciło, bo przynajmniej nie obawiała się skutków ubocznych. A jeśli chodzi o skuteczność, to w ciągu kilku tygodni doszła do bardzo dobrej formy i cholesterol ma teraz na idealnym poziomie.” Teresa

„Miałem nadciśnienie, i wysoki cholesterol. Długo to bagatelizowałem, ale w pewnym momencie naprawdę zacząłem się obawiać zawału. Nie chciałem od razu sięgać po leki, dlatego zamówiłem Cardiominal. Przekonał mnie skład, a skuteczność tabletek potwierdziłem na sobie. Wszystko jest znowu w normie, a ja czuję się znacznie lepiej.” Leszek

Co daje przyjmowanie tabletek Cardiominal? Efekty Stosowania

 • szybkie i łagodne obniżenie ciśnienia tętniczego
 • poprawa krążenia
 • udrożnienie naczyń krwionośnych i usunięcie blaszek miażdżycowych
 • lepsza elastyczność naczyń krwionośnych

Cardiominal jest bezpiecznym sposobem na obniżenie cholesterolu oraz nadciśnienia. Preparat nie wywołuje nagłego spadku ciśnienia krwi, więc cały proces odbywa się bez nieprzyjemnych objawów, jakie mogłyby nastąpić przy zbyt szybkiej zmianie parametrów pracy serca. Producent podaje, że Cardiominal jest odpowiedni także dla osób w cięższym stanie, gdy nadciśnienie jest wysokie i przewlekłe.

cardiominal pomaga w nadciśnieniu, zobacz efekty stosowania

Usuwając nadmiar złego cholesterolu, Cardiominal staje się bardzo skuteczną ochroną przed zawałem i udarem mózgu.

Kiedy i w jakich przypadkach przyjmować Cardiominal?

O wysokim cholesterolu i nadciśnieniu informują takie symptomy jak:

 • nawracające bóle głowy
 • mroczki przed oczami
 • zaburzenia widzenia
 • apatia, nerwowość, spadek nastroju
 • częste pocenie się
 • przyspieszone bicie serca i skoki ciśnienia
 • chroniczne osłabienie organizmu
 • opuchlizna na twarzy
 • drętwienie palców

Warto mieć na uwadze, że bardzo duża część osób mających podwyższony cholesterol nawet nie jest tego świadoma, dlatego nie powinno się bagatelizować żadnych niepokojących objawów. Cholesterol zatykający żyły w prawie 90 procent przypadków prowadzi do zawału serca albo udaru, a to w niektórych przypadkach może nawet zakończyć się śmiercią. Wysoki cholesterol najczęściej występuje u osób, które jedzą dużo tłustych, smażonych i wysoko przetworzonych pokarmów, palą papierosy, nadużywają alkoholu, prowadzą siedzący tryb życia, mają nadwagę.

Jak działa Cardiominal?

Cardiominal redukuje poziom złego cholesterolu. Rozbija blaszki miażdżycowe przyklejające się do ścianek naczyń krwionośnych. Rozbite złogi są bezpiecznie usuwane z organizmu, a oczyszczone żyły i tętnice stają się mocniejsze, bardziej elastyczne, mniej podatne na uszkodzenia. Dzięki temu, że Cardiominal udrażnia naczynia krwionośne, znacząco poprawia się wydolność układu krwionośnego i znika ryzyko wystąpienia niebezpiecznych zatorów żylnych. Poprawiając krążenie, Cardiominal odciąża też serce, które znowu może normalnie pracować.

Cardiominal cofa zmiany miażdżycowe i usuwa obrzęki kończyn, jakie często pojawiają się wskutek nadciśnienia. Składniki aktywne niszczą zresztą nie tylko sam cholesterol, ale i inne toksyny zalegające w układzie krążenia, wzmacnia te delikatne naczynia włosowate i przyspiesza ich regenerację. Sprawdza się także jako środek profilaktyczny, zapobiegający problemom z sercem.

Czy Cardiominal jest bezpieczny? Efekty boczne, kto może stosować ?

Cardiominal to certyfikowany suplement na wzmocnienie serca i oczyszczenie naczyń krwionośnych z blaszek miażdżycowych. Nie jest na receptę, ale posiada rekomendację środowiska medycznego. Jego skuteczność potwierdzono badaniami, które wykazały też, że podczas kuracji prowadzonej według zaleceń nie dochodzi do efektów ubocznych.

cardiominal kto może stosować, efekty uboczne

Cardiominal jest hipoalergiczny, łatwy w stosowaniu, można go łączyć z innymi lekami. Przyjmować tabletki Cardiominal mogą wszystkie osoby mające więcej niż 18 lat, z wyjątkiem kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Nie zaleca się osobom, które mają alergię na roślinne składniki znajdujące się w tabletkach.

Strona Producentawww.Cardiominal.pl
Ile Kosztuje137 zł
Dostępność w aptekachbrak
Opinie KlientówPozytywne
Dostawa3-5 dni
Bezpieczeństwo100% naturalny skład

Czy Cardiominal jest skuteczny?

Roślinne ekstrakty są często wykorzystywane w leczeniu nadciśnienia oraz innych chorób układu krążenia. Wiadomo już, że pomagają także na wysoki cholesterol. Muszą to jednak być składniki we właściwych dawkach i odpowiednio połączone, a jak zapewnia producent, tabletki Cardiominal spełniają te warunki. Nad formułą Cardiominal pracowała grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie leczenia chorób serca, a efektem tych prac jest właśnie unikalny skład tych tabletek. Cardiominal posiada wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, może też pochwalić się wyjątkowo wysoką skutecznością działa.

Przeprowadzone dwa lata temu przez Instytut Kardiologii badania kliniczne wykazały, że po przyjmowaniu przez 30 dni tabletek Cardiominal można pozbyć się głównych problemów wynikających z wysokiego cholesterolu. W grupie biorącej placebo wyniki praktycznie się nie zmieniły, natomiast w grupie, która stosowała tabletki Cardiominal, u 100 procent osób udało się ustabilizować ciśnienie krwi, u 90 procent usunąć zakrzepy z żył, a u 99 procent wykluczyć arytmię serca. Podsumowując, jeden cykl suplementacji Cardiominal może zlikwidować nadmiar cholesterolu w naczyniach krwionośnych.

Co tworzy skład tabletek Cardiominal? Pełen Skład

 1. Liście karczocha – Jest to roślina, co do której udało się potwierdzić badaniami, że obniża cholesterol. Zmniejsza też ilość wchłanianego przez organizm tłuszczu, poprawia elastyczność naczyń krwionośnych, chroni przed miażdżycą, udarem i zawałem.
 2. Kłącze rdestowca japońskiego Składnik ten bardzo skutecznie obniża ciśnienie krwi, co pozwala uniknąć zawału serca albo udaru mózgu. Rozszerza naczynia krwionośne, poprawia ich elastyczność, przyspiesza regenerację uszkodzeń. Obniża ryzyko tworzenia się skrzepów i blaszek miażdżycowych.
 3. Liście miłorzębu japońskiego – Stabilizują ciśnienie krwi i oczyszczają naczynia krwionośne z cholesterolu. Poprawiają przepływ krwi oraz dotlenienie wszystkich komórek organizmu. Wzmacniają serce i wspierają układ odpornościowy, dzięki czemu organizm lepiej chroni się przed chorobami.
 4. Korzeń berberysu – Wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowego. Obniża ciśnienie krwi, niweluje arytmię, poprawia krążenie. Zmniejsza ilość cholesterolu i przyspiesza jego wydalanie. Ma właściwości przeciwmiażdżycowe, a do tego jest bardzo silnym przeciwutleniaczem chroniącym mięsień sercowy.

Dlaczego warto brać Cardiominal?

Cholesterol określany jest często mianem „cichego zabójcy”, ponieważ przed długi czas można w ogóle nie mieć świadomości, że atakuje on organizm i niszczy naczynia krwionośne. Cholesterol, kiedy jest go za dużo, zaczyna zbijać się w większe cząsteczki, tworząc w ten sposób blaszki miażdżycowe przyklejające się do ścianek żył oraz tętnic. To powoduje, że zwęża się światło naczyń krwionośnych i tym samym przepływ krwi zostaje zaburzony. Im więcej tych blaszek, tym mocniej musi pracować serce by przepompować krew i dostarczyć ją do komórek. Co gorsza, te blaszki mogą w pewnym momencie oderwać się od ścianki i zablokować całkowicie ważne naczynia – to właśnie powoduje, że dochodzi do zawału serca albo udaru, co może mieć skutek śmiertelny.

Cardiominal zapobiega takim konsekwencjom, ponieważ rozbija blaszki miażdżycowe i obniża poziom złego cholesterolu. Stabilizuje też ciśnienie krwi oraz eliminuje nieprzyjemne objawy związane z zaburzeniami pracy układu krążenia. Efekty działa tabletek Cardiominal utrzymują się na bardzo długo, więc jeszcze po zakończeniu suplementacji nie ma problemu z wysokim cholesterolem. Brak leczenia może się zakończyć nie tylko zawałem czy udarem, ale też uszkodzeniem siatkówki oka, niedokrwieniem nóg, niewydolnością nerek.

Jak stosować Cardiominal? Przyjmowanie Kapsułek

cardiominal ulotka, apteka

Jak można przeczytać w ulotce, wystarczy codziennie brać po jednej kapsułce Cardiominal i popić ją wodą. Kapsułki zaleca się brać podczas posiłku. Suplementacja daje dobre efekty, jeśli jest prowadzona regularnie, co oznacza, że Cardiominal należy przyjmować każdego dnia, przez okres co najmniej 28 dni. Przerwy w suplementacji mogą obniżyć efekty. Zaleca się, by przy wysokim cholesterolu stosować Cardiominal przez okres trzech miesięcy.

Jakie zalety ma Cardiominal?

 • szybkie działanie
 • łagodne obniżanie ciśnienia
 • ogólna poprawa kondycji i samopoczucia
 • naturalny skład
 • brak efektów ubocznych

Cardiominal Cena

cardiominal cena, gdzie kupić, ile kosztują

Ile kosztuje Cardiominal? Cena za jedno opakowanie kapsułek Cardiominal wynosiła 299 zł, ale preparat ten jest obecnie dostępny za jedyne 137 zł, z tym że liczba objętych promocją suplementów jest ograniczona. Po wyczerpaniu zapasów w magazynie, producent znowu może podnieść cenę tabletek do wcześniejszego poziomu.

Gdzie zamówić Cardiominal?

Kapsułki Cardiominal, te oryginalne, są dostępne jedynie na stronie internetowej producenta. Zakup w innych miejscach grozi nabyciem podróbki, za którą producent nie bierze odpowiedzialności. Cardiominal zamawia się bardzo prosto – podajesz imię oraz numer telefonu, czekasz na zgłoszenie konsultanta i podczas rozmowy z nim dowiadujesz się wszystkich ważnych rzeczy związanych z realizacją zamówienia.

Co to jest Cardiominal?

Cardiominal jest preparatem na serce, który obniża ciśnienie do prawidłowego poziomu oraz pomaga oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu.

Czy każdy może brać kapsułki na wysoki cholesterol?

Cardiominal jest zalecany osobom mającym nadciśnienie oraz podwyższony cholesterol. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Czy Cardiominal jest na receptę?

Tabletki to suplement z naturalnych składników, o bezpieczne formule, dlatego można go zamówić bez recepty.

Co jest w składzie tabletek Cardiominal?

Podstawowe składniki aktywne Cardiominal to liście karczocha, liście miłorzębu japońskiego, kłącze rdestowca japońskiego oraz korzeń berberysu.

Jak wygląda kuracja z preparatem?

Podczas suplementacji należy przyjmować zalecane w ulotce dawki preparatu.

Jak szybko działa Cardiominal?

Znacząca poprawa stanu zdrowia jest możliwa już podczas pierwszego, miesięcznego cyklu suplementacji.

Czy przyjmowanie Cardiominal jest bezpieczne dla zdrowia?

Nie stwierdzono, by tabletki mógł wywoływać niepożądane reakcje uboczne.

Jak długo muszę czekać na przesyłkę ?

Zamówienie realizowane jest od razu. Przesyłka powinna dotrzeć najpóźniej po kilku dniach od potwierdzenia zakupu.

Czy można wysłać Cardiominal za granicę?

Jest to możliwe, ale w takich przypadkach konieczna będzie przedpłata.

1 komentarz do “Cardiominal Cena, Gdzie kupić, apteka, Opinie, Forum, Skład”

 1. Dużo pozytywnych informacji słyszałam o tych tabletkach, jak to się ma u was, ktoś tu stosował ? No i oczywiście jak wam pomógł, z jakim problemem się borykaliście dokładnie. Ja mam nadciśnienie, częste bóle głowy, i ogólnie nie za dobre wyniki jak cholesterol i tp, no i ogólnie biorę tabletki od kardiologa, jednak szukam jeszcze jakiś wspomagających tabletek które mogą łaczyć z lekami na nadciśnienie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz