Locerin Tabletki Na Włosy, Skład, Działanie, Efekty

Wiele produktów do pielęgnacji włosów latami buduje swoją markę, ale Locerin bardzo szybko przekonał do siebie nowe klientki. Nic w tym zaskakującego, bo to tabletki o unikalnym, wyjątkowo bogatym składzie, który przyspiesza regenerację zniszczonej fryzury. Jak dokładnie ten produkt działa? O tym więcej w mojej recenzji.

Kliknij Tutaj Aby Kupić Locerin

Wypadanie włosów u kobiet – przyczyny

O łysieniu często mówi się, że to męski problem. I rzeczywiście, nadmierne wypadanie włosów dotyka w większości właśnie panów, ale i u kobiet jest to coraz poważniejszy problem. Trzeba jednak pamiętać, że choć efekt końcowy jest ten sam, to zupełnie inne przyczyny stoją za tym u kobiet, dlatego dużym błędem jest sięganie po preparaty przeznaczone dla mężczyzn – w przypadku kobiet najczęściej w ogóle one nie pomogą, bo nie działają tak, jak powinny.

Jakie są główne przyczyny łysienia u kobiet ?

Druga rzecz, że nim podejmie się kurację, warto wcześniej określić przyczynę swojego łysienia, bo dzięki temu kuracja wzmacniająca włosy daje znacznie lepsze i trwalsze efekty. Za nadmiernym wypadaniem włosów u kobiet najczęściej stoi:

 1. Niewłaściwie zbilansowana dieta. Włosy nie będą mocne i ładne, jeśli w organizmie brakuje witamin oraz minerałów. Co więcej, to właśnie po włosach i paznokciach te niedobory widać w pierwszej kolejności, dlatego kiedy włosy wypadają bardziej niż powinny, należy przyjrzeć się swojemu menu i sprawdzić, czy nie brakuje w nim niezbędnych składników odżywczych i dowiedzieć się jak wygląda zdrowa dieta u kobiet po 40 roku życia. To szczególnie dotyczy kobiet odchudzających się, ponieważ wiele diet skupia się na drastycznym ograniczaniu kalorii i tym samym wartościowych posiłków.
 2. Zła pielęgnacja włosów i za dużo kosmetyków stylizacyjnych. Kobieca fryzura często wymaga licznych kosmetyków oraz zabiegów mocno obciążających włosy. Nierzadko kończy się to takim osłabieniem włosów, że zaczynają one wypadać dosłownie garściami.
 3. Przewlekły stres. Stres szybko odbija się na zdrowiu i wyglądzie, w tym także na włosach.
 4. Choroby przewlekłe, na przykład zaburzenia w pracy tarczycy albo cukrzyca.

Jak Locerin działa na wypadające włosy?

locerin

Praktycznie każdą przyczynę wypadania włosów można, a nawet trzeba, wyeliminować – dotyczy to zwłaszcza tych poważnych problemów zdrowotnych. Zmiana stylu życia nie zawsze jednak wystarcza, szczególnie gdy fryzura jest już mocno nadwyrężona, a skutki łysienia są bardzo poważne. Wtedy właśnie pomocny okazuje się Locerin, idealny środek wzmacniający na wypadanie włosów. Plusem tej kuracji jest i to, że choć Locerin działa przede wszystkim na włosy, to poprawę widać także w kondycji paznokci oraz skóry.

Główne zalety stosowania tabletek Locerin to:

 • zahamowanie wypadania włosów
 • wzmocnienie cebulek włosowych oraz szybszy wzrost nowych włosów
 • ładniejszy wygląd włosów
 • ochrona przed siwieniem
 • atrakcyjna, bujna fryzura

Jak podaje producent, są to efekty, na które wystarczy poczekać kilka tygodni, do zakończenia pełnej kuracji.

Czy Locerin jest bezpieczny?

Kuracja wzmacniająca włosy nie powinna odbijać się na zdrowiu i na szczęście w przypadku Locerinu nie ma takiego ryzyka. To produkt bezpieczny w stu procentach, dopuszczony do sprzedaży przez wszystkie unijne instytucje.

Po Locerin może sięgnąć każda dorosła kobieta, jedynym przeciwwskazaniem jest ciąża oraz karmienie piersią.

Locerin – skład tabletek

locerin skład

Tyle już było o tym składzie, więc co dokładnie można znaleźć w tych tabletkach? Precyzyjny opis można znaleźć na stronie producenta, z którą polecam się zaznajomić, ponieważ wszystkie substancje aktywne są tam dokładnie opisane – dodam, że nie jest to standard przy suplementach, bo wielu producentów albo nie podaje pełnego składu, albo nie pisze dokładnie o tym, jak działają owe składniki, również pod kątem możliwych skutków ubocznych.

Poznaj Wszystkie Składniki Tutaj

W Locerin najważniejsze składniki to:

 • Annagin TM, składnik opracowany przy pomocy techniki mikromacierzy DNA. To składnik najnowszej generacji, o potwierdzonym działaniu. Przyspiesza porost włosów i zwiększa ich gęstość.
 • Wyciąg z pokrzywy
 • Wyciąg ze skrzypu
 • Wyciąg z korzenia bambusa – dobrze także wpływa na wygląd skóry
 • Lucerna siewna
 • Miedź
 • Witamina B

Wymienione składniki odpowiadają za idealną kondycję włosów. Nie dopuszczają do dalszego ich wypadania, wzmacniają cebulki oraz strukturę nowo rosnących włosów. Dbają o ładny, zdrowy połysk i naturalny kolor, nie dopuszczają do rozdwajania się końcówek, łupieżu czy mikrouszkodzeń na powierzchni włosa.

Przeczytaj także: Smooskin serum

Locerin opinie – co sądzą klientki?

W swoim gronie mam kilka znajomych, które z dobrodziejstw Locerinu już skorzystały. I wszystkie zgodnie przyznają, że tabletki dały im więcej niż się spodziewały. Generalnie największe zastrzeżenia były do ceny, bo wydaje się ona dość wysoka, ale po zakończeniu kuracji jest już jasne, że to były dobrze wydane pieniądze.

W podobnym tonie są komentarze zamieszczane na forach internetowych. Liczba komentarzy naprawdę mnie zaskoczyła, ponieważ Locerin to jednak w miarę nowy produkt na rynku, sądziłam więc, że trudno będzie znaleźć merytoryczne wypowiedzi. Ogólnie rzecz biorąc, Locerin ma opinie dobre i bardzo dobre, widziałam nawet kilka wypowiedzi specjalistycznych, autorstwa trychologów, których zdaniem Locerin to skuteczne remedium na wypadające włosy.

Preparat na wypadanie wlosow dla kobiet

Jak kupić Locerin? Ile kosztują tabletki, jaka cena?

Za opakowanie tabletek Locerin trzeba zapłacić około 170 złotych. Może się to wydawać ceną bardzo wysoką, ponieważ w aptece nie brak o wiele tańszych zamienników, trzeba jednak wziąć pod uwagę skład oraz działanie, a tutaj Locerin bije na głowę swoją tańszą konkurencję. Innymi słowy, jeśli chcemy czegoś naprawdę skutecznego i bezpiecznego dla zdrowia, lepiej wydać pieniądze na droższy i lepszy środek.Są też dostępne pakiety które przedstawiłam na zdjęciu poniżej, wtedy cena za jedno opakowanie jest o wiele korzystniejsza.

Locerin cena, ile kosztuje jedno opakowanie

Locerinu nie można kupić w aptece, sprzedawany jest on wyłącznie na stronie internetowej producenta. To najlepsze miejsce na złożenie zamówienia, bo tylko producent daje gwarancję jakości. Trzeba się też liczyć z tym, że Locerin – ze względu na swoją rosnącą popularność – doczeka się bezwartościowych podróbek, które pewnie będą krążyć po Allegro i innych tego typu portalach.

Locerin – jak wygląda kuracja?

Kupując Locerin warto zamówić od razu więcej opakowań, ponieważ pełna kuracja powinna trwać przez trzy miesiące – producent obiecuje, że właśnie po takim czasie preparat zadziała z pełną mocą i uda się odbudować piękną, bujną fryzurę.

Tabletki przyjmuje się codziennie, przed posiłkiem, popijając dawkę szklanką wody. Kuracji nie należy przerywać przed zakończeniem trzymiesięcznego okresu suplementacji.

Locerin – czy warto go kupić?

locerin efekty stosowania

Powyższa recenzja z pewnością pomoże podjąć decyzję co do zakupu tabletek Locerin. Moim zdaniem jest to produkt skuteczny, o godnym polecenia składzie, i przyznam, że nie spotkałam jeszcze w swojej pracy takich tabletek, z drugiej strony osobiście ich nie brałam bo nie miałam takiej potrzeby . Jeśli więc włosy mają przestać wypadać, Locerin może się okazać nieocenioną pomocą w drodze do tego celu.

Dodaj komentarz