Desir Eternel Femme – Kobiece Feromony, Jak działają, jaką mają skuteczność, jakie opinie znajdziemy w internecie, jaka jest ich cena

Désir Éternel Femme to luksusowe perfumy, które wykorzystują moc feromonów. Są one specjalnie dobrane pod kątem płci, tak by w najwyższym stopniu eksponować te najbardziej pożądane u kobiet cechy. Desir Eternel Femme wyróżniają się pięknym zapachem, ale oferują kobietom znacznie więcej – dzięki nim mogą się one poczuć bardziej seksowne i interesujące. Jakie działanie się za tym kryje? I kiedy można korzystać z tych niezwykłych perfum?

Désir Éternel Femme feromony dla kobiet

Czym są perfumy Désir Éternel Femme?

Jest to unikalna, przyjemna dla zmysłów kompozycja zapachowa. Zapach Desir Eternel Femme jest niezwykle subtelny, świeży, z przewagą kwiatowych tonów, cytrusowych aromatów i egzotycznych przypraw, bardzo uwodzicielski. Dodatkowo w Désir Éternel Femme znajdują się feromony o szczególnym działaniu. Podnoszą one atrakcyjność kobiety i działają na mężczyzn jak bardzo silny afrodyzjak. Używając tych perfum można w końcu cieszyć się sukcesami towarzyskimi i zawodowymi, czego zwykłe, nawet najbardziej luksusowe perfumy nie zrobią.

Siłą Desir Eternel Femme jest właśnie dodatek feromonów. Nie są one wyczuwalne przez zmysł powonienia, ale na pewno działają, tyle że na innym poziomie. Z pomocą perfum Desir Eternel Femme można się pozbyć kompleksów i odbudować pewność siebie, podkreślić swojej największe atuty i przejąć kontrolę nad własnym życiem. Jak to jest jednak możliwe?

Jak działają feromony znajdujące się w perfumach Désir Éternel Femme?

Nie wszyscy wierzą w istnienie feromonów, ale nauka już dawno potwierdziła, że ludzki organizm potrafi je wytwarzać. Co więcej, produkowane są bardzo różne typy feromonów, a niektóre z nich są silnie przypisane do konkretnej płci, zapewniając jej sukces uczuciowy i seksualny. Feromony mogą być produkowane przez gruczoły potowe, znajdują się w ślinie, nasieniu, naturalnej wydzielinie z pochwy. Niestety, nie wszyscy wytwarzają feromony, tak samo jak są osoby, które produkują je w dużych ilościach, dzięki czemu mają powodzenie, są lubiane i doceniane przez otoczenie, nie ogranicza ich nieśmiałość czy niska samoocena.

Désir Éternel Femme działanie, czy jest skuteczny, jak szybko działa

Dokładniej mówiąc, feromony to związki chemiczne, które przenoszą sygnały z narządu nosowo-lemieszowego do podwzgórza. Odbywa się to na poziomie podświadomości, czyli osoba odbierająca feromony nawet nie wie, że jest pod ich wpływem. Po prostu znacznie przychylniej ocenia swojego rozmówcę i jest otwarta na bliższy kontakt. Feromony różnią się nieco działaniem w zależności od tego, jaki to jest rodzaj.

Jakie feromony są w Désir Éternel Femme?

Perfumy Désir Éternel Femme zawierają dwa żeńskie feromony: kopulinę i estratetraenol . Oba feromony są w odpowiednio dużych dawkach by zapewnić skuteczne działanie od pierwszego użycia perfum. Estratetraenol jest bardzo mocnym feromonem, błyskawicznie aktywuje odpowiednie ośrodki w mózgu. Działa pobudzająco, łagodzi skutki zmęczenia, podtrzymuje dobre samopoczucie. Estratetraenol dodaje kobiecości, potęguje pożądanie i szybko wprowadza w przyjemny, erotyczny nastrój. Kobieta pachnąca tym feromonem jest odbierana jako seksowna i atrakcyjna, ale wzbudza też w mężczyznach potrzebę opiekowania się partnerką.

Drugi feromon w Désir Éternel Femme to kopulina. Kolejny silny przekaźnik bodźców erotycznych, podkreślający seksapil i kobiecość. Kopulina stymuluje męski mózg i pozytywnie wpływa na postrzeganie danej kobiety. Pod wpływem tego feromonu u mężczyzny zwiększa się ilość testosteronu, co przekłada się na jego gotowość do zbliżenia. Kopulina sprawia też, że atrakcyjność kobiety nie zależy wyłącznie od jej wyglądu, natomiast sama kobieta staje się pewniejsza siebie, odprężona, aktywna, pozytywnie nastawiona do innych osób. To działanie feromonów w Desir Eternel Femme przydaje się nie tylko w kontaktach z mężczyznami, ale też w gronie znajomych oraz w pracy.

Sprawdź Także: Najlepszy krem na zmarszczki

Jakie są korzyści stosowania Desir Eternel Femme?

Perfumy Desir Eternel Femme mają mnóstwo zalet, które doceni każda kobieta. Feromony podnoszą atrakcyjność kobiety i nie ma znaczenia, czy ona sama uważa się za ładną, czy nie. Jej pewność siebie też szybko się zwiększa, czuje się ona dobrze w każdej towarzyskiej sytuacji, nie ma problemów z nawiązywaniem znajomości, ma lepsze stosunki ze współpracownikami, łatwiej jej wypracować autorytet będąc na kierowniczym stanowisku. W oczach mężczyzn kobieta używająca DesirEternel Femme wygląda na bardziej zrelaksowaną, otwartą, sympatyczną i kuszącą.

desir eternel femme działanie, efekty, forum, składniki, próbka

Dla kogo są perfumy Désir Éternel Femme?

Feromonów może używać każda kobieta. Zadziałają one bez względu na osobowość, predyspozycje, wygląd czy wiek. Desir Eternel Femme pomaga wywrzeć pozytywne wrażenie, akcentuje zalety, pomaga zwalczyć nieśmiałość. Można je zacząć stosować w każdym momencie swojego życia, a efekty na pewno będą pozytywne i dojdzie do poważnych zmian na lepsze, czy to w miłości, czy na polu zawodowym.

www.DesirEternel.pl

Jak szybko perfumy Desir Eternel Femme zaczynają działać?

Feromony zamknięte w perfumach Desir Eternel Femme działają od pierwszej aplikacji. Ich aktywność można poczuć za każdym razem, gdy spryska się nimi ciało, i przy długotrwałym stosowaniu ich działanie wcale się nie osłabia. W Desir Eternel Femme są feromony wyjątkowo mocne i w wysokim stężeniu, dlatego po użyciu perfum ich wpływ na mężczyzn trwa dłużej niż w przypadku konkurencyjnych produktów.

Czy Gdzieś dostanę Próbkę feromonów desir eternel femme ?

Sprzedaż feromonów odbywa się wyłacznie online, więc nie ma dostępnych żadnych testerów czy też próbek perfum z feromonami.

Czy Desir Eternel Femme to bezpieczne perfumy?

W używaniu perfum z feromonami Desir Eternel Femme nie ma niczego niebezpiecznego. Feromony nie są pod żadnym względem groźne, nie wpływają na stan zdrowia, nie są uzależniające ani nie zaburzają gospodarki hormonalnej. Są to naturalne substancje, które wpływają na podświadomość, ale to naturalny proces, którego nie trzeba się obawiać – feromony odpowiadają za komunikację niewerbalną i jeśli ktoś nie wydziela ich sam z siebie, perfumy pozwalają jedynie uzupełnić te braki w całkowicie bezpieczny sposób.

Jak stosować perfumy Desir Eternel Femme?

Desir Eternel Femme używa się jak każde inne perfumy. Przez aplikacją można skórę posmarować bezwonnym balsamem do ciała lub kremem, ponieważ tłuszcz lepiej absorbuje zapachy i dłużej utrzymuje ich woń na ciele. Perfumy Desir Eternel Femme nie są do spryskiwania ubrań – wtedy feromony nie działają, ponieważ nie mają kontaktu ze skórą. Najlepiej spryskać perfumami szyję, dekolt i przeguby dłoni, bo w tych miejscach perfumy najlepiej się rozchodzą.

Można stosować Desir Eternel Femme równolegle z innymi perfumami, najlepiej naprzemiennie, tak by zapachy ze sobą nie kolidowały. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że Desir Eternel Femme mają swój bardzo ładny zapach, dlatego sięganie po dodatkowe kosmetyki tego typu nie jest konieczne, zwłaszcza że tylko tutaj znajdziemy wartościowe feromony.

Przeczytaj: Najlepsza odżywka do rzęs Ciliash

Czy Désir Éternel Femme są naprawdę skuteczne?

O feromonach nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale ich działanie już zostało wielokrotnie udowodnione. Do Désir Éternel Femme trafiły najistotniejsze, żeńskie feromony, a badania przeprowadzone z udziałem ponad setki par pokazały, że perfumy stosowane przez kobiety mają ogromną siłę – pobudzały pożądanie seksualne u mężczyzn, pozytywnie wpływały na ich nastrój, zmieniały ich nastawienie do partnerki, wzmacniały ich przywiązanie. Praktycznie w każdym aspekcie okazywały się bardzo pomocne i sprawiły, że mężczyźni byli całkowicie pod urokiem pań używających Desir Eternel Femme. www.DesirEternel.pl

Jak wyglądają opinie o perfumach Desir Eternel Femme? Co pisza na forach ?

„Jestem zachwycona tymi perfumami. Nigdy nie byłam przebojowa, miałam problemy z akceptacją swojego ciała, unikałam kontaktów z mężczyznami. Ale oczywiście bardzo chciałam kogoś poznać, więc strasznie mi ta sytuacja doskwierała. Teraz, po tym jak używam Desir Eternel Femme, na każdym kroku czuję jak przyciągam męskie spojrzenia i nie obawiam się ich odwzajemnić. Koleżanki nie mogą się nadziwić jak bardzo się zmieniłam, a wystarczyły to tego tylko odpowiednie feromony.” Łucja

„Nie jestem pierwszej młodości, do tego mam za sobą rozwód, byłam przekonana że randkowanie to zamknięty dla mnie etap. Gdzieś przeczytałam o feromonach, temat mnie zaciekawił, tak dotarłam do perfum Désir Éternel Femme. Początkowo nieprzekonana, po pierwszym dniu zupełnie zmieniłam zdanie. Nie musiałam robić nic więcej żeby znowu mężczyźni zaczęli się mną interesować. Dawno nie czułam się taka spełniona jak teraz.” Bożena

Desir Eternel Femme Cena

desir eternel femme cena

Ile kosztuje zakup perfum Desir Eternel Femme? – Kupując pierwszą buteleczkę perfum Desir Eternel Femme na próbę, płaci się 139 zł i do tego pokrywa koszty wysyłki. Perfumy są jednak dostępne także w większych pakietach, i wtedy można na zakupie Désir Éternel Femme całkiem sporo oszczędzić. Za dwie sztuki płaci się 260 zł, a wysyłka jest darmowa w dowolne miejsce na terenie kraju. Jeszcze więcej korzyści daje zakup od razu trzech opakowań – ten pakiet jest w cenie 417 zł. Producent dokłada czwarte perfumy w gratisie, czyli ostatecznie oszczędza się na zakupie 25 procent.

Jak można zamówić Désir Éternel Femme?

Najlepiej robić to na stronie producenta. Po wejściu na stronę wystarczy kliknąć „zamów” i szybko przejść przez proces zakupowy – wybiera się pakiet Desir Eternel Femme, sposób płatności oraz formę dostawy paczki. Jest możliwość wysłania przesyłki prosto na domowy adres albo do wybranego paczkomatu, a realizacja przesyłki trwa nie więcej niż kilka dni roboczych. Jeśli ktoś obawia się utraty pieniędzy, wystarczy wybrać opcję przesyłki za pobraniem.

Co z innymi sklepami? Producent nie zdecydował się na dystrybucję perfum Desir Eternel Femme w popularnych drogeriach. Perfumy z feromonami są sprzedawane wyłącznie przez internet, ale i tutaj trzeba się wystrzegać niesprawdzonych miejsc,aukcji internetowych, albo jeszcze inne sklepy internetowe., gdzie możesz trafić podróbki. Ze względu na ryzyko wystąpienia podróbek, producent sprzedaje oryginalne feromony tylko na swojej stronie, co pozwala skuteczniej kontrolować proces dystrybucji i dostarczać klientom perfumy najwyższej jakości.

3 komentarze do “Desir Eternel Femme – Kobiece Feromony, Jak działają, jaką mają skuteczność, jakie opinie znajdziemy w internecie, jaka jest ich cena”

  1. Pięknie pachną ♥️♥️ zakochałam się w tym że zmieniają zapach za każdym razem jak je wącham to inaczej pachną wydają z siebie różne kompozycje zapachowe . Cudne są.

    Odpowiedz
  2. Feromony te oprócz zapachu, który jest przyjemny i intensywny, dają super wrażenie że mężczyźni zwracają na ciebie uwagę. Nieraz wydaje mi się że aż za bardzo i zaczynam się czuć niekomfortowo, bo nigdy tak nie przyciągałam męskiego wzroku

    Odpowiedz
  3. Nigdy nie wierzyłam w te feromony, dla mnie to jakieś bajeczki zawsze były, z ciekawości pierwszy raz w życiu kupiłam coś takiego, nie wiem co mnie naszło. Powiem szczerze że nie wiem do tej pory jak to działa, jednak podoba mi się zapach i jakoś tak czuję się bardziej pewna siebie gdy rano użyję desire eternele

    Odpowiedz

Dodaj komentarz