Neoveris na żylaki jak działa, jakie ma opinie i skład? Jaka cena i jak stosować? Gdzie kupić, na Allegro, w aptece czy na stronie producenta?

Co to jest Neoveris ?

Neoveris  to od niedawna bardzo popularny produkt do likwidacji żylaków. Jest produktem w żelu, naturalnym i opracowanym bardzo staranie przez grupę naukowców. Cieszy się on ogromną popularnością wśród osób którzy skutecznie pozbyli się problemów związanych z żylakami.  

Dzięki stosowaniu żelu Neoveris  zaburzenia krążenia, żylaki, opuchlizna i ból nóg znika –Strona Producenta

Żylaki nie dość, że wyglądają mało atrakcyjnie, to dodatkowo przyczyniają się do bólu nóg. Metod i leków na leczenie żylaków jest dużo, ale naprawdę skuteczny jest dopiero opisywany żel. 

Neoveris na żylaki 

neoveris żel na żylaki, opakowanie produktu

Wśród kobiet w Polsce średnio ponad 70% narzeka na ból nóg i problemy z żylakami. Niewydolność żylna nasila się wraz z wiekiem, u kobiet w wieku 50+ jest to już ponad 85%. Właśnie dlatego powstał Neoveris , który doskonale radzi sobie z tym problemem. 

Neoveris  skutecznie usunie przyczynę żylaków, pozbawi nogi siatki żylnej, które inicjują żylaki, a dodatkowo zneutralizuje ból i obrzęk nóg. 

O żylakach 

Żylaki są wynikiem utrudnionego przepływu krwi w kończynach dolnych. Krew musi płynąć do góry, wbrew prawu grawitacji a to obciąża zastawki. Gdy są one mniej sprawne krew zaczyna się cofać, a to powoduje wzrost ciśnienia krwi. 
Efektem większego ciśnienia są pęknięcia widoczne na powierzchni skóry. Są nie tylko nieestetyczne, ale także są poważnym zagrożeniem dla organizmu. Żylaki to po prostu choroba i należy ją leczyć.
 

Jak działa Neoveris ? 

Wspominany żel stosuje się na żylaki w dowolnym stadium ich rozwoju. A działając: 

 • poprawia krążenie krwi, dzięki temu nie tworzą się  zakrzepy wywołujące żylaki.  
 • przy dłuższym stosowaniu stabilizuje ciśnienie w naczyniach krwionośnych. 
 • zmniejsza obrzęki 
 • zapewnia poczucie lekkości w nogach 
 • niwelując wszelkie problemy związane z żylakami poprzez kompleksową 3 etapową pracę (wnikanie w żyły, leczenie, zapobieganie poprzez dostarczenie niezbędnych składników) 
neoveris apteka, skład

Neoveris  skuteczność działania 

Badanie skuteczności żelu Neoveris  przeprowadzono w instytucie badawczym Actinium w Australii. Udział wzięło ponad 1400 osób, a wśród nich aż 89,2% skutecznie zostało wyleczonych z żylaków. Skuteczność oceniano pod kątem kształtu splotu naczyniowego i szerokości naczynia centralnego.  www.Neoveris.pl

W krótkim czasie żel skutecznie: 

 • poprawia krążenie krwi w nogach stabilizuje się 
 • niweluje ryzyko stanów zapalnych naczyń krwionośnych 
 • zwiększa elastyczność naczyń krwionośnych 
 • sprawia, że żylaki i pajączki całkowicie ustępują 
 • powoduje, że opuchlizny na nogach znikają 
Neoveris zel na zylaki

Po około 20 dniach stosowania kremu naczynia włosowate wzmocnią się, kondycja skóry ulegnie znacznej poprawie. W tym czasie dojdzie też do stabilizacji krążenia krwi oraz całkowitego zaniku opuchlizny.

Neoveris  skład 

Żylaki powstające na powierzchni skóry można zwalczyć tyko preparatem działającym od zewnątrz jak i wewnątrz. Żel Neoveris  jest bogaty w składniki wzmacniające tkanki żylne i dzięki temu tak dobrze działa. 

W preparacie Neoveris  znajdziemy między innymi: 

 • diosminę 
 • wyciąg z kasztanowca 
 • ekstrakt z liści winorośli 
 • olejek z liści rozmarynu – wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze, pobudza krążenie krwi i wzmacnia naczynia krwionośne 
 • naturalna rutyna która ma aktywność witaminy P, okazuje korzystny wpływ na stan żył i naczyń włosowatych, 
 • olejek z kiełków pszenicy zwyczajnej – redukuje uszkodzenia skóry 
 • olejek z lawendy – przynosi ulgę w bólach mięśni i stawów 
 • wyciąg z aloesu 
 • witamina C 
 • witamina K 

Czy Neoveris  jest bezpieczny? 

W pełni naturalny skład od fakt, że żel jest całkowicie hipoalergiczny to 100% pewności, że jest bezpieczny. Żadna z osób biorąca udział w testach klinicznych nie zgłosiła problemów ze zdrowiem podczas prób. To samo twierdzą osoby przechodzące kuracje. 

Skutki są uboczne i przeciwskazania przy stosowaniu Neoveris ? 

Producent mając na myśli okoliczności, w których Neoveris  żel stanowiłby zagrożenie dla zdrowia twierdzi, że jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Aplikacja także nie podrażnia skóry. Stosowanie tego naturalnego żelu nie niesie za sobą żadnego ryzyka. 

Jak stosować Neoveris ? 

Rezultaty stosowania żelu Neoveris  nie niesie za sobą żadnych efektów ubocznych, a Twój stan zdrowia ulegnie znacznej poprawie w ciągu niespełna 3 tygodni.  

Jednak producent zaleca stosowanie żelu regularne, dłuższej niż jedna kuracja. Głównie po to, aby zapobiegać, nie tylko leczyć. Dalsze stosowanie żelu dostarcza twoim uszkodzonym naczyniom i żyłom odpowiednią mieszankę składników odżywczych, dzięki czemu kuracja nabiera prewencyjnego charakteru. 

Neoveris Cena-50%

Nanieś niewielką ilość żelu na miejsce dotknięte zmianą, powtarzaj smarowanie 2-3 razy na tydzień. W szczególnie dotkliwych przypadkach zaleca się stosować żel dwa razy dziennie. 

Satysfakcjonujące rezultaty stosowanie żelu obserwuje się przy kuracji trwającej od 3 do 5 tygodni. Wtedy żel efektywnie rozluźnia spięte mięśnie, koi tkanki i przywraca w nich odpowiednie krążenie krwi. Ten czas pozwala też dostarczyć odpowiednią ilość składników odżywczych uszkodzonym naczyniom i żyłom.   

leczenie żylaków

Opinie o Neoveris  

Poniżej kilka opinii użytkowników jakie znalazłam na forach internetowych. Tobie też polecam popatrzeć co piszą w social mediach o  żelu. 

“Zaraz po porodzie zauważyłam mocne obrzmienia nóg, a potem żylaki. Sądziłam, że to minie. Kiedy po jakimś czasie rozmawiałam ze znajomą z sali zaproponowała mi właśnie Neoveris . Stosowałam prawie miesiąc, ale już po 2 tygodniach miałam piękne, zdrowe nogi.” 

Według statystyk sprzedaży w Europie sprzedano już ponad milion opakowań Neoveris  z czego po ankietach większość klientów przyznaje, że nie spodziewała się tak dobrych rezultatów w tak krótkim czasie.  

“Ciągle męczy mnie ból nóg, a kiedyś pojawiły się żylaki. Pracuje większość czasu na stojąco, jako kosmetyczka. Klientka pokazała mi żel i opowiadała o nim. Kupiłam i stosuje od ponad pół roku. Nie mam już problemów z żyłami, nogi mnie nie bolą, a u mnie to bardzo ważne” 

Dodam od siebie, że sama stosuje żel krótko, bo dopiero 10 dni. Ale to jak działa skłoniło mnie do podzielenia się moją opinią z wami. Kupcie tubkę żelu Neoveris , jeżeli macie problemy jakie tu opisałam. Pamiętaj, że nieleczone żylaki mogą doprowadzić do wystąpienia groźnych chorób, takich jak zakrzepica, krwotok, czy owrzodzenia. A to nie jest miłe. 

Gdzie kupić Neoveris ? W aptece? Na Allegro? Czy może jest strona producenta? 

Mimo rekomendacji lekarzy specjalistów z praktycznie każdego zakątka świata żelu Neoveris  nie kupisz w wielu znanych Ci miejscach jak apteka, Allegro, amazon, czy ebay. 

Sprzedaż pośrednia poprzez apteki i inne strony niosłaby za sobą dodatkowe koszty transportu i prowizji. Dzięki temu produkt jest w cenie praktycznie takiej jaką narzucił producent. 

Znajdziesz go za to w ciągłej sprzedaży właśnie na stronie producenta. Możesz zamówić wygodnie rozmowę z obsługą, a po oddzwonieniu konsultant zanotuje adres i co ważne możesz zamówić za pobraniem. Paczka powinna być u Ciebie do 2 dni (u mnie była następnego dnia po rozmowie z konsultantem, ale zamawiałam rano). 

Proponuje zaglądnąć na stronę www.Neoveris .pl i przeczytać co pisze producent. A dodatkowo poluj na okazję cenową, często można kupić produkt w niższej cenie. 

Neoveris  jaka cena? 

Neoveris cena, ile kosztuje

Zdradzę Ci fajny sposób na obniżenie ceny, jeżeli aktualnie nie ma promocji. Wystarczy poczekać chwilę i wyskoczy oferta ze specjalną promocją dla Ciebie. Tak losowo producent co jakiś czas zaskakuje miłą promocją. 

Dodaj komentarz