Plastry Magnetum Arthro – Jak Działa,Jakie Efekty, Opinie Z Forum, Jaka Cena, Gdzie Kupić Allegro

Problem chronicznego bólu stawów jest bardzo powszechny, i to nie tylko u osób starszych. Wśród różnych metod leczenia są także plastry Magnetum Arthro, polecane zarówno na nowe urazy, jak i niezaleczone kontuzje powodujące przewlekłe dolegliwości. Skąd bierze się wyjątkowość tej metody? Czy jest ona naprawdę tak skuteczna, jak przekonuje producent? www.MagnetumArthro.pl

Co to są plastry Magnetum Arthro?

Magnetum Arthro opinie cena

Skuteczną metodą leczenia chorych stawów jest Magnetum Arthro. To plastry, które wykorzystują zalety magnetoterapii. Są jednak wygodniejsze, bo nie trzeba chodzić do rehabilitanta, i nie tak czasochłonne, bo po założeniu plastra można normalnie wrócić do codziennej aktywności zamiast czekać, aż urządzenie z magnesami zakończy swoje działanie.

Warto też wspomnieć, że plastry Magnetum Arthro są tańsze od innych sposobów leczenia chronicznego bólu, dzięki czemu mnóstwo osób cierpiących na chore stawy może sobie skutecznie pomóc.

Producent podkreśla, że plastry Magnetum Arthro nie uszkadzają wątroby jak leki , bo nie zawierają silnych substancji przeciwbólowych, które nie pozostają bez wpływu na resztę organizmu.Mamy też maści na stawy jak Beflexan który opisywałam w innym artykule. Używanie plastrów Magnetum Arthro jest bezbolesne i nie wiąże się z żadnym wysiłkiem, a do ich zakupu pacjent nie musi mieć recepty od specjalisty.

Jakie są przyczyny bólu stawów

Staw prawidłowo funkcjonuje, dopóki chrząstka jest w idealnym stanie, chroniąc w całości nasadę kości. Musi też być w stawie odpowiednia ilość mazi łagodzącej skutki tarcia, do jakiego dochodzi, kiedy staw się rusza. Starzejący się organizm wytwarza jednak coraz mniejsze ilości kolagenu, a regeneracja jest spowolniona, co skutkuje właśnie tym, że stawy sztywnieją, są podatne na infekcje i zwyczajnie bolą, także gdy się nimi nie rusza.

Starzenie się stawów można zatrzymać, jeśli prowadzi się aktywny tryb życia i zdrowo się odżywia. Ale i tutaj jest pułapka, ponieważ przy bardzo intensywnym wysiłku stawy ulegają groźnym przeciążeniu, co jest dla nich szkodliwe tak samo, jak brak ruchu.

magnetum arthro na bóle stawów działanie efekty ulotka

Leczenie odbywa się na kilka sposobów. Można przyjmować leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, są też preparaty dzięki którym możliwe jest odbudowanie ubytków w chrząstce stawowej. Dużą pomocą jest rehabilitacja, tyle że jej efekty odczuwa się po dłuższym czasie, poza tym nie każdego stać na taką terapię.

Czy plastry Magnetum Arthro są dla każdego?

Zdaniem producenta – tak. Nie ma wiekowych ograniczeń, plastry są dobre i dla kobiet, i dla mężczyzn.Plastry Magnetum Arthro pomaga także w cięższych stanach, a lista schorzeń, które kwalifikują do zastosowania tej metody, obejmuje: www.MagentumArthro.pl

 • reumatoidalne zapalenie stawów oraz inne choroby reumatyczne
 • dyskopatia i przewlekłe bóle kręgosłupa
 • zwyrodnienia stawów
 • stany zapalne stawów
 • kontuzje i urazy
 • artretyzm
 • osteoporoza

Jak szybko plastry Magnetum Arthro dają efekty?

Po około tygodniu stosowania plastrów Magnetum Arthro ustępują stany zapalne, które powodują ból oraz dalszą degenerację stawu. Po kolejnych kilku tygodniach staw rusza się już niemal w pełnym swoim zakresie, nie widać opuchlizny i obrzęków. Chrząstka się odbudowuje, więc stawy przestają skrzypieć i trzeszczeć. Po upływie miesiąca staw jest już w całości zregenerowany.

Jest to wynik potwierdzony badaniami klinicznymi. Przy testowaniu jakości i skuteczności Magnetum Arthro wzięło udział 1000 osób i u blisko 95 procent tych pacjentów potwierdzono poprawę w zakresie odbudowy chrząstki, przywrócenia ruchomości stawu i nieodczuwania bólu.

W jaki sposób działają plastry Magnetum Arthro?

Plastry Magnetum Arthro mają działanie przeciwbólowe, ale to tylko pierwszy etap terapii. Ból ustępuje szybko, ale magnesy działają dalej, tak by zlikwidować przyczynę przykrych objawów, czyli zmiany zwyrodnieniowe w stawach.

Kuracja polega na tym, że co trzy godziny magnesy znajdujące się w plastrach wysyłają impulsy pola magnetycznego. Te impulsy usprawniają przepływ krwi, co jest niezbędne do tego, by komórki zostały optymalnie odżywione i dotlenione.

magnetum artro jak stosować jak działa

Kolejnym etapem jest zwiększenie produkcji kolagenu. Organizm wytwarza więcej tego składnika i możliwe jest szybkie uzupełnienie ubytków w całej tkance łącznej. Odbudowana chrząstka dokładniej otacza nasadę kości, chroniąc ją przed uszkodzeniami. Podczas regeneracji zwiększa się też ilość mazi stawowej, efektem czego jest lepsza praca stawu oraz poprawiona ruchomość.

Efekty działania plastrów Magnetum Arthro:

Jak podaje producent, efekty które powinniśmy osiągnąć dzięki plastrom magnetycznym to:

 • ustąpienie bólu po 30 minutach
 • pełna regeneracja stawu w przeciągu 30 dni
 • brak stanów zapalnych i obrzęków
 • pełny zakres ruchu stawu
 • produkcja kolagenu zwiększona czterokrotnie

Jak używa się plastrów Magnetum Arthro?

Plaster Magnetum Arthro trzeba wyjąć z opakowania i dalej postępować dokładnie według instrukcji przygotowanej przez producenta. Plastry są przeznaczone do długotrwałego noszenia i nie wolno ich używać inaczej, niż rekomenduje to producent. Jest to trochę inaczej niż z typowmi tabletkami na stawy jak np: arthro care.

Co ważne, plaster Magnetum Arthro nakleja się nie tylko w to najbardziej problematyczne miejsce, ale też na sąsiednie stawy, tak by zlikwidować przy okazji również ten promieniujący ból.

Czy używanie plastrów Magnetum Arthro może wywołać efekty uboczne?

Jeśli plastry są używane tak, jak powinny, nie dochodzi do żadnego zagrożenia dla zdrowia. Producent podkreśla, że pole magnetyczne wytwarzane przez Magnetum Arthro nie jest na tyle silne, by cokolwiek złego mogło się stać, a magnetoterapia jest metodą naukowo potwierdzoną, polecaną przez lekarzy i rehabilitantów.

Jakie opinie mają plastry Magnetum Arthro?

Badania kliniczne potwierdziły skuteczność plastrów Magnetum Arthro, ale jeśli kogoś to nie dość mocno przekonuje, warto sprawdzić, co na temat tej metody piszą klienci. W internecie niewiele można znaleźć komentarzy negatywnych, zdecydowana większość to opinie potwierdzające słowa producenta. Można przeczytać między innymi takie wpisy jak te poniżej:

„Jako mała dziewczynka stłukłam sobie mocno kolano. Kiedy tylko robiła się brzydka pogoda, zawsze czułam tam ból, początkowo bardzo słaby, ale z wiekiem coraz mocniejszy. Chodziłam kiedyś na rehabilitację, ale pani prowadząca ćwiczenia i tak powtarzała, że za mało się ruszam i powinnam schudnąć.

Czułam że to prawda, ale nie mogłam się zmobilizować. Jak ból stał się już naprawdę nieznośny, kupiłam plastry Magnetum Arthro. Niewiarygodne, że po tylu latach cokolwiek było w stanie pomóc mi zupełnie zlikwidować ból. Kolano nie boli, mogę nim normalnie ruszać, zupełnie jakby nic mi się nie stało.” Sabina

„Czy spodziewałam się tak wielkiej poprawy gdy zamówiłam plastry? Nie, bo to było kolejne moje podejście do bolącego kręgosłupa. Stosowałam różne maści, zakładałam specjalne opatrunki, brałam leki, ale efekt był mizerny. Plastry nosiłam przez 30 dni, jak było w ulotce, ale poczułam się lepiej znacznie wcześniej. Tym razem poprawa okazała się trwała.” Grażyna

Oficjalna Stronawww.MagnetumArthro.pl
Cena137 zł
OpiniePozytywne
Promocjetak ( sprawdź tutaj)

Plastry Magnetum Arthro Cena

Ile trzeba zapłacić za plastry Magnetum Arthro?

Magnetum Arthro cena ile kosztują

Miesięczna kuracja z plastrami Magnetum Arthro kosztuje 317 zł. Jest jednak możliwość, by plastry kupić znacznie taniej, bo na stronie producenta bardzo często pojawiają się oferty promocyjne. Jedna z takich promocji jest organizowana właśnie teraz – cena została obniżona do 137 zł.

Gdzie można kupić plastry Magnetum Arthro?

Czy można kupić plastry Magnetum Arthro w aptece? Niestety, producent nie daje takiej możliwości. Dystrybucja Magnetum Arthro jest ograniczona do jednej strony internetowej, ale dzięki temu plastry można często kupować z dużym rabatem, co nie byłoby możliwe przy szerszej sprzedaży z udziałem pośredników.

Dla kupujących został przygotowany formularz online. Po jego wysłaniu oddzwania konsultant i to z nim są ustalane wszystkie szczegóły. Paczka z plastrami Magnetum Arthro jest wysyłana do klienta kurierem.

Czym jest Magnetum Arthro?

Magentum Arthro to plastry magentyczne zwalczajace ból

Czy plastrym magentyczne są skuteczne?

Najnowsza technologia i działanie magnetyczne sprawiają że magentum arthro naprawde działa

Jak działa magnetum artho

Działanie plastrów opiera się na wysyłaniu impulsów magnetycznych które usnieżają ból

Czy kupię magnetum arthro w aptece ?

Nie plastry dostępne są tylko na stronie producenta i zastrzegł sobie wyłaczność jeśli chodzi o sprzedaż

Dodaj komentarz