Cardione – leczy nadciśnienie, ile kosztuje, czy kupisz w aptece? Opinie, jak działa?

Światowa Organizacja Zdrowia od dawna podaje oszałamiające liczby dotyczące śmiertelności spowodowanej przez choroby sercowo-naczyniowe. Zasmucające są wiadomości mówiące o tym, że ponad 40% wszystkich zgonów na świecie powiązane są z chorobami układu sercowo – naczyniowego. Spośród tych zgonów aż 85% z nich spowodowane było udarem mózgu lub atakiem serca inaczej mówiąc zawałem mięśnia sercowego. Brzmi strasznie? Podobno Cardione jest suplementem mającym zapobiegać rozwijaniu się chorób sercowych. Czym jest Cardione, jak działa, jaki jest jego skład? Na te i inne pytanie dotyczące tego produktu odpowiadamy w poniższej recenzji.

Czym jest Cardione?

cardione opakowanie

Cardione to suplement, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo – naczyniowego dbając o prawidłowe ciśnienie tętnicze krwi oraz prawidłową pracę serca. Suplement diety w postaci kapsułek, oparty na naturalnych i organicznych składnikach reguluje ciśnienie krwi do normy fizjologicznej. Producent suplementu deklaruje, że produkt jest skuteczny w leczeniu nadciśnienia tętniczego w różnym stopniu nasilenia choroby. Cenne bioskładniki produktu zapobiegają zawałom mięśnia sercowego oraz udarom mózgu. Produkt uzyskał rekomendację wielu znakomitych kardiologów przez potwierdzone klinicznie działanie.

Jak działa suplement diety Cardione?

Jak podaje producent preparatu Cardione, jego działanie zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Suplement diety w skuteczny sposób eliminuje wszystkie przyczyny nadciśnienia tętniczego, które w konsekwencji prowadzi do wielu poważnych chorób.

Kapsułki eliminują nadciśnienie i wszystkie jego objawy. To znaczy, że ciśnienie tętnicze krwi zostaje unormowane – przywrócone do normy fizjologicznej. Regularne przyjmowanie tabletek pozwala także na przywrócenie elastyczności naczyń krwionośnych. Dodatkowo produkt pozytywnie wpływa na poziom „złego” cholesterolu skutecznie obniżając go.

Profilaktyczne stosowanie Cardione skutecznie chroni i zapobiega udarom mózgu oraz zawałom mięśnia sercowego.

Działanie Cardione w 3 etepach

Cardione działa na 3 różnych poziomach.

 1. Pierwszy poziom oddziaływania na organizm człowieka polega na ustabilizowaniu poziomu ciśnienia krwi do naturalnych – fizjologicznych norm dla danego organizmu.
 2. Drugi etap działania produktu to przywrócenie wysokości tętna do optymalnych wskaźników, poprawa lepkości krwi i zapobieganie przerostowi naczyń krwionośnych.
 3. Trzeci poziom to ochrona, która polega na przeciwdziałaniu powstawania zmian miażdżycowych naczyń krwionośnych oraz udarom i zawałom serca.

Jak przeciwdziałać nadciśnieniu tętniczemu z Cardione?

Jak wspominaliśmy na samym początku tego artykułu nadciśnienie tętnicze jest chorobą, która stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia. Nieleczone nadciśnienie tętnicze krwi dość często prowadzi do niewydolności mięśnia sercowego, a w konsekwencji do zawału serca. Kolejnymi powikłaniami do jakich dochodzi w sytuacji gdy nie leczy się nadciśnienia to np. cukrzyca, zaburzenia erekcji, pogorszenie lub utrata wzroku, zaburzenia krążenia mózgowego i udar mózgu, choroba niedokrwienna serca, niewydolność nerek.

Czynniki ryzyka wystąpienia nadciśnienia tętniczego krwi:

W rozwoju nadciśnienia tętniczego krwi znaczącą rolę odgrywa wiek. To znaczy, że im jesteśmy starsi tym wzrasta ryzyko rozwijania się u nas nadciśnienia. Osoby, które ukończyły 35 rok życia znajdują się już w grupie podwyższonego ryzyka.

Zła dieta – jedzenie przetworzonych produktów, nadmiar sodu, tłuszczów zwierzęcych oraz spożywanie alkoholu prowadzi do tworzenia się blaszek miażdżycowych blokujących przepływ krwi, co w konsekwencji do rozwoju nadciśnienia tętniczego. To samo dotyczy osób, które mają nadwagę oraz prowadzą głównie siedzący tryb życia.

cardione działanie

Aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na nadciśnienie tętnicze zaleca się zrzucenie zbędnych kilogramów, wprowadzenie urozmaiconej diety, wzrost aktywności fizycznej oraz suplementację Cardione.

Badania nad przyczyną nadciśnienia tętniczego krwi obrazują jego dziedziczność. W większej ilości przypadków jeśli choroba wystąpiła w rodzinie to o 80% wzrasta szansa na to, że rozwinie się także u nas.

Brak odpoczynku oraz stresujący tryb życia powoduje zwężenie naczyń krwionośnych oraz tętnic. W konsekwencji nasze serce zaczyna bić zdecydowanie szybciej i wzrasta ciśnienie krwi.

Naturalne składniki Cardione

Jak podaje producent produktu Cardione skład kapsułek obniżających ciśnienie tętnicze krwi jest w 100% naturalny. Składniki zostały tak dobrane i przebadane aby były w 100% skuteczne i jednocześnie bezpieczne – tak samo jak w preparacie FrioCard. Do bioskładników preparatu zaliczamy:

Omega -3 – główną zaletą Omega -3 jest to że:

 • – normują ciśnienie tętnicze krwi,
 • – ma działanie przeciwzapalne,
 • – odpowiadają za utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi,
 • – pozytywny wpływ na układ nerwowy oraz pracę mózgu,
 • – wzmacniają naczynia krwionośne
 • – wspomagają pracę serca

Korzeń pokrzywy – główną zaletą korzenia pokrzywy jest:

 • – obniżenie poziomu cukru we krwi,
 • – wspomaga normalizację ciśnienia tętniczego krwi,
 • – pomaga w pracy nerek,
 • – pozytywnie wpływa na pracę układu krwionośnego
 • – zwiększa liczbę erytrocytów
cardione działanie, skuteczność, efekty

Olej z głogu – główną zaletą oleju z głogu jest to, że:

 • – poprawia ukrwienie naczyń krwionośnych,
 • – wspomaga pracę układu sercowo – naczyniowego,
 • – oczyszcza naczynia krwionośne,
 •  – wspomaga przepływ krwi,
 • – wspomaga w chorobach takich jak: tachykardia, zaburzenia rytmu serca,  

Ryboflawina – główną zaletą ryboflawiny jest:

 • – zmniejsza napięcie w naczyniach krwionośnych,
 • – reguluje poziom lęku,
 • – przeciwdziała rozwojowi anemii,
 • – pobudza nasycenie komórek tlenem,

Tiamina – główną zaleta tiaminy jest to, że:

 • – pozytywnie wpływa na pracę mięśnia sercowego,
 • – opóźnia proces starzenia się naczyń krwionośnych,
 • – poprawia wytrzymałość całego organizmu człowieka

Jak wypadły badania kliniczne przeprowadzone nad kapsułkami regulującymi ciśnienie krwi Cardione?

Badania kliniczne jakie przeprowadzono nad suplementem diety Cardione w roku 2018 objęły swym zasięgiem 221 osób w różnym wieku z różnorodnymi objawami nadciśnienia tętniczego krwi. Badania te zostały przeprowadzone przez Narodowy Instytut Zdrowia i wykazały, że Cardione ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu krwionośnego człowieka.

Członkowie – zarówno kobiety jak i mężczyźni – podają w 98%, że ciśnienie tętnicze krwi ustabilizowało się w granicach 130/80 już w pierwszych godzinach po przyjęciu kapsułek.

W ciągu 3 dnia regularnego przyjmowania suplementu diety u 82% unormowały się wartości ciśnienia tętniczego krwi. Oznacza to, że przestały pojawiać się ataki wysokiego ciśnienia.

Na przestrzeni dwóch tygodni kuracji Cardione badani w 97% wyeliminowali wszystkie dolegliwości i objawy związane z nadciśnieniem tętniczym krwi.

Podsumowując powyższe wyniki badań producent suplementu potwierdza jego skuteczne oraz bezpieczne działanie niemal w 100%.

Jak wygląda kuracja z Cardione?

Suplement diety Cardione zaleca się przyjmować zgodnie ze wskazówkami producenta. Znajdują się one w ulotce, którą dołączono do opakowania.

Podajemy najważniejsze wskazówki:

Preparat stosujemy 2 razy w ciągu dnia. Zaleca się przyjmowanie kapsułek rano i wieczorem przed posiłkiem. Tabletki popijamy dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki suplementu.

Producent www.cardione.pl
Skutecznośćskuteczny w 97%
Składniki100% naturalnych składników
cena179 zł

Czy Cardione jest skuteczne?

cardione efekty, skutecznosć

O skuteczności Cardione – opinie użytkowników

Prócz tego, że skuteczność Cardione potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne ważnym aspektem przy wyborze preparatu obniżającego ciśnienie tętnicze krwi są opinie użytkowników. W sieci znajduje się wiele pozytywnych wypowiedzi osób stosujących kurację. Oto niektóre z nich:

„Od wielu lat zmagałem się z nadwagą, później z nadciśnieniem. Codziennie pobierałem stałe leki. Nieustannie także musiałem mierzyć ciśnienie, które skakało jak oszalałe. Nie mogłem go unormować nawet lekami z apteki. Kolega, który skutecznie poradził sobie ze swoimi skokami ciśnienia polecił mi tabletki Cardione. Od kiedy jestem po kuracji nie miewam już skoków ciśnienia. Czuję się zdecydowanie lepiej i bezpieczniej. Już nie martwię się, że ciśnienie mi skoczy, a ja nie będę umiał go zbić.” Arek, 53 lata

„ Problemy z ciśnieniem mają prawie wszyscy w mojej rodzinie. Zauważyłam, że i u mnie zaczyna się dziać coś niepokojącego, a że mam stresującą pracę wiedziałam, że prędzej czy później i mnie to dopadnie. Zaczęłam mierzyć ciśnienie regularnie i zauważyłam, że mocna skacze. Od razu sięgnęłam po Cardione. Już po 2 tygodniach stosowania widziałam pierwsze efekty. Ciśnienie się unormowało. Cardione stosuję profilaktycznie co kilka miesięcy.” Bogna, 58 lat

„Z powodu nadciśnienia tętniczego mój wujek przeszedł skomplikowaną operację. Nie chciałam ryzykować wiedząc, że jest to w głównej mierze choroba dziedziczna. Sprawdziłam swoje wyniki i nie były one rewelacyjne. Istniało duże prawdopodobieństwo, że choroba rozwinie się i u mnie. Po kuracji z Cardione ponownie powtórzyłam swoje badania. Okazało się, że wyniki są dużo lepsze, a ryzyko nadciśnienia spadło. Polecam serdecznie stosować profilaktycznie te kapsułki, bo z takim doświadczeniem jakie miałam w rodzinie z wujkiem śmiało mogę powiedzieć, że zdrowe serce jest najważniejsze”. Magdalena, 40 lat

Gdzie kupię Cardione?

Suplement diety Cardione zamówisz prosto do domu nie wychodząc z niego. Sprzedaż odbywa się jedynie w internecie na oficjalnej stronie sprzedażowej producenta. Nie kupisz kapsułek ani w aptece, ani w winnych sklepach z suplementami diety.

cardione cena, gdzie kupić

Producent ostrzega także przed zakupem produktu na innych stronach internetowych takich jak np. allegro, ponieważ on nie prowadzi tej sprzedaży.

Oryginalny produkt kupisz tylko bezpośrednio od producenta. Zakupy z innych źródeł nie są gwarancją jakości tego produktu i istnieje duże prawdopodobieństwo, że to podróbki.

Ile kosztuje Cardione?

Aktualnie na stornie producenta suplementu diety obniżającego ciśnienie krwi jest promocja. Cardione kosztuje 179 zł.

Jak zamówić Cardione?

Aby zamówić Cardione wypełnij krótki formularz zakupowy na stronie producenta. Podaj swoje dane kontaktowe. Następnie zadzwoni do ciebie konsultant by potwierdzić twoje zakupy i sfinalizować transakcję. Za paczkę z Cardione zapłacisz przy odbiorze przesyłki.

W skrócie o Cardione:

Co to jest Cardione?

Cardione to suplement diety, który obniża ciśnienie tętnicze krwi i poprawia pracę całego układu sercowego.

Czy Cardione wywołuje jakieś skutki uboczne?

Przeprowadzone badania kliniczne pokazują pozytywne efekty stosowania Cardione. Nie wykazały skutków ubocznych.

Czy Cardione skutecznie obniża ciśnienie krwi?

Tak, badania pokazują, że 97% osób stosujący Cardione obniżyło swoje ciśnienie krwi.

Gdzie najlepiej kupić Cardione?

Bezpieczny zakup Cardione jest możliwy tylko przez oficjalną stronę producenta.

Dodaj komentarz