Corsanum – skład, ulotka, opinie, cena, forum, gdzie kupić, apteka, ile kosztuje, efekty, zalecenia, działanie

Corsanum opakowanie

Innowacyjny suplement Corasnum w formie kapsułek, którego zadaniem jest kompleksowo i profesjonalnie zadbać o właściwą pracę twojego serca i układu krwionośnego. Profilaktyka w przeciwdziałaniu i zapobieganiu chorobom układu sercowo – naczyniowego jest kluczowa dla zdrowego życia. Kurację może rozpocząć każdy kto chciałby o siebie zadbać.

Produkt Corsanum aktualnie zostaje zastąpiony przez producenta ulepszoną wersją o nazwie Lipid Control Plus, więcej informacj znajdziesz na officiajlnej stronie TUTAJ

Co to jest Corsanum?

Corsanum to suplement diety, który  jak potwierdzają badania naukowe, przyczynia się do zredukowania ilości cholesterolu LDL (tego tzw. złego cholesterolu) w organizmie człowieka zapobiegając w ten sposób rozwojowi miażdżycy przy jednoczesnym wzroście dobrego cholesterolu HDL. Jak zapewnia producent preparat redukuje wchłanianie cholesterolu LDL w ściany tętnic, żył i naczyń krwionośnych. www.Corsanum.pl

Kapsułki Corsanum zawierają naturalne, ziołowe składniki, a skrupulatnie opracowana receptura produktu ma poprawić pracę układu krwionośnego i serca, czyli:

 1. Obniżyć cholesterol
 2. Poprawić ciśnienie tętnicze krwi
 3. Wzmocnić i ochronić układ sercowo – naczyniowy
 4. Poprawić krążenie krwi
 5. Pomóc w produkcji czerwonych krwinek
 6. Pomóc w transporcie tlenu

Corsanum – czy pomaga przy miażdżycy?

Czym jest miażdżyca? Co oznacza, że miażdżyca jest chorobą cywilizacyjną? Jak ją leczyć? Jak przeciwdziałać?

corsanum tętnica, miażdżyca

Choroba cywilizacyjna lub też inaczej zwana chorobą XXI wieku. Co to właściwie znaczy? O chorobie cywilizacyjnej mówimy wtedy, gdy rozprzestrzenia się ona globalnie, nie jest związana z żadnym zakażeniem a spowodowana przez rozwój cywilizacji, społeczeństwa.

Do chorób cywilizacyjnych zaliczamy także: nadciśnienie tętnicze, nowotwory, alergie, chorobę niedokrwienną serca, cukrzycę, nadwagę, zaburzenia psychiczne i nerwicowe i inne.

Czym jest miażdżyca?

Miażdżyca jest chorobą przewlekłą. Polega na stopniowym zwężaniu światła tętnic wieńcowych poprzez odkładanie się cholesterolu na ich ścianach. Początkowo cząsteczki cholesterolu wnikają w ściany tętnic, później tworzą się tam tzw. blaszki miażdżycowe, które odkładając się tworzą stany zapalne. Na skutek złej diety, palenia tytoniu, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego rozrastają się powodując oblepianie cholesterolem, a ostatecznie zwężanie i zamykanie tętnic. Uniemożliwiając odpowiedni przepływ krwi i prowadząc w ten sposób do niedokrwienia narządów. Proces miażdżycowy może doprowadzić do zawału mięśnia sercowego, chorobę wieńcową, udaru mózgu.

Miażdżyca może rozwijać się od najmłodszych lat. Jest to proces powolny i bezobjawowy, dlatego tak groźny w skutkach. Cholesterol, który odkłada się na ściankach tętnic jest główną przyczyną rozwoju choroby. Dopiero w późniejszych latach, gdy ściany tętnic są obficie pokryte cholesterolem zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki choroby, ale wtedy choroba jest już w zaawansowanym stadium.

Objawy miażdżycy:

 • zadyszka podczas niewielkiego wysiłku fizycznego
 • trudność w utrzymaniu skupienia, koncentracji
 • problemy z zapamiętywaniem
 • bóle łydek występujące nawet po spacerze

Skuteczność leczenia miażdżycy jest duża, ale nigdy nie daje pełnego powrotu do zdrowia. Tylko po co leczyć? Warto zapobiegać!

Corsanum skład, ulotka

Opracowana na podstawie naturalnych składników receptura preparatu Corsanum zawiera:

corsanum zioła, naturalne składniki
 1. Oliwkę europejską
 2. Głóg
 3. Żelazo
 4. Oregano
 5. Winorośl
 6. Bioflawonoidy
 7. Kolendrę
 8. Resweratrol

Surowcem zielarskim oliwki europejskiej są jej liście. Naukowcy zaobserwowali, że suplementacja oliwki zdecydowanie zmniejsza ciśnienie tętnicze krwi i  wzmacnia pracę serca.

Innym preparatem, który reguluje ciśnienie tętnicze krwi są tabletki tonerin

Wyciąg z głogu znajdujący się z Corsanum odpowiedzialny jest za obniżenie poziomu złego cholesterolu LDL i wzrost poziomu dobrego cholesterolu HDL. Regularne przyjmowanie preparatów zawierających ekstrakt z głogu przeciwdziała także rozwojowi miażdżycy i poprawia ukrwienie serca.

Żelazo jest jednym z najważniejszych minerałów w naszym organizmie. Wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) niedobory żelaza ma 1/3 populacji. Jego niedobory mogą powodować przyspieszenie czynności serca. Żelazo w organizmie odpowiada za prawidłowa produkcję czerwonych krwinek oraz za transport tlenu.

Zawarty w Corsanum ekstrakt z oregano wspomaga prawidłową pracę serca. Ppozytywnie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi poprzez jego stabilizację oraz wzmacnia wszystkie naczynia krwionośne w organizmie. Oregano wykazuje także właściwości przeciwzapalne.

Winorośl jest cennym źródłem minerałów takich jak: wapń, potas, magnez –  i witamin z grupy A, B, C czy P, które pozytywnie wpływają na naczynia krwionośne. Wyciąg z winorośli pomaga także w walce z żylakami i zapobiega powstawaniu skrzepów.

Bioflawonoidy wzmacniają układ odpornościowy i mają silne działanie przeciwzapalne. Pobudzają także regeneracje tkanek.

Kolendra dzięki swoim właściwościom znalazła szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej – głównie w profilaktyce miażdżycy.  

Resweratrol jest to antyoksydant, który zmniejsza uszkodzenie komórek. Pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne tkanek w mięśniu sercowym.

Czy Corsanum jest bezpieczny?

Bezpieczeństwo stosowania Corsanum.

corsanum bezpieczeństwo, corsanum efekty

 W trosce o jakość i bezpieczeństwo producent opracował kapsułki Corsanum w oparciu o naturalne składniki. Patrząc na powyższy skład preparatu możesz być spokojny, są to głównie zioła. Należy pamiętać jednak o tym, że jest to suplement diety, który ma na celu wspomóc pracę serca tak jak ultracardio+. W sytuacji gdy lekarz specjalista przepisał kurację na nadciśnienie czy arytmię Corsanum może wspomóc działanie leków.

Producent zaleca także stosowanie kapsułek u osób po zawale, ponieważ badania dowodzą, że okres rekonwalescencji znacząco skraca się, przez co wspomagają powrót do pełnego zdrowia.

Dawkowanie Corsanum

Zgodnie z zaleceniami producenta Corsanum dla osiągnięcia pożądanych efektów zdrowotnych przyjmujemy 2 kapsułki na dobę (rano i wieczorem). Tabletki popijamy szklanką wody.

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie Corsanum?

Corsanum w jednym opakowaniu zawiera aż 60 kapsułek, w związku z tym to opakowanie wystarczy na pełną, miesięczną kurację.

Corsanum efekty

Jak długo trzeba przyjmować Corsanum?

Osoby przyjmujące Corsanum odczuwają poprawę samopoczucia już po kilku dawkach od momentu regularnego przyjmowania kapsułek.

Na podstawie przeprowadzonych badan klinicznych w grupie podwyższonego ryzyka zachorowalności na choroby układu sercowo – naczyniowego można stwierdzić, że kapsułki w znacznym stopniu pomogły uczestnikom badania.

Osoby stosujące preparat regularnie zaobserwowały, że obniżył się u nich poziom tak zwanego złego cholesterolu LDL i jednocześnie poprawiły wyniki tego dobrego – cholesterolu HDL. Dodatkowo preparat hamuje proces odkładania się blaszek miażdżycowych w tętnicach oraz żyłach przeciwdziałając w ten sposób zatorom, żylakom czy powstawaniu skrzepów. Preparat w znacznym stopniu obniżył ciśnienie tętnicze krwi badanych. Ponadto zawarty w tabletkach ekstrakt z głogu poprawia ukrwienie mięśnia sercowego tym samym pozytywnie wpływa na pracę całego układu sercowo – naczyniowego. W Corsanum tak dobrano składniki by dbał o serce, wzmacniał je i chronił przez cały okres stosowania preparatu.

Producent zaznacza także, że długoterminowe efekty jakie odczuwają osoby przyjmujące kapsułki ciężko ująć w jakichkolwiek ramach czy też ocenić.

Przeczytaj także: Krople CardioActive

Czy Corsanum naprawdę działa?

Działanie Corsanum potwierdzają przeprowadzone badania. Grupa 125 badanych osób już po pierwszej kuracji odczuwała poprawę samopoczucia i zaobserwowała unormowanie się poziomu ciśnienia tętniczego krwi. Część badanej populacji odnotowała obniżenie poziomu cholesterolu.

Opinie na temat Corsanum, forum, komentarze

„Stosuję Corsanum od dłuższego czasu, w sumie od ostatniej wizyty u lekarza, który napomknął mi o tych kapsułkach. Miałem problem z ciśnieniem krwi, skakało, za każdym razem wychodziło inne, to powodowało że bardzo się denerwowałem. Od kiedy biorę te tabletki ciśnienie mam książkowe”

Tadeusz

„ Nie wiedziałam co mi dolega. Przemęczenie, bóle głowy, niepokój, skoki ciśnienia i kołatanie serca. Strasznie się przestraszyłam. Zaczęłam szukać przyczyn w internecie i tam natknęłam się na Corsanum. Biorę je regularnie, tak jak zalecał producent. Od tego czasu wszystko wróciło do normy, a ja jestem spokojniejsza i czuję się dobrze.”

Barbara

„Poleciła mi go przyjaciółka, która miała wysoki poziom cholesterolu. Mówiła, że Crosanum działa szybko ale i łagodnie. Zdecydowałam się. Nie żałuję. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy mają zbyt wysokie wyniki złego cholesterolu. Te tabletki szybko i skutecznie obniżyły mi poziom złego cholesterolu. Od teraz mogę jeść to na co mam ochotę i nie martwię się, że cholesterol znowu mi wzrośnie.”

Grażyna

Gdzie kupić Corsanum? Apteka

Aby zamówić Corsanum należy skorzystać z oficjalnej strony producenta preparatu. Po wejściu na stronę główną wypełniamy formularz. Następnie czekamy na telefon od konsultanta, który po krótkiej rozmowie zaproponuje dla nas najlepszą z dostępnych ofert oraz poda wszystkie szczegóły związane z zamówieniem. Pozostaje tylko oczekiwać kuriera z przesyłką.

Corsanum cena, ile kosztuje?

Corsanum opakowanie

W regularnej cenie opakowanie Corsanum kosztuje 139 zł. Jednak na stronie producenta znajduje się wiele pakietów promocyjnych, z których zwyczajnie, opłaca się skorzystać. Oficjalna strona producenta zawiera aktualne promocje. Teraz kupując 3 opakowania 4 masz zupełnie za darmo!

Dodaj komentarz