Cardiotensive – Opinie, Efekty Stosowania, Składniki, Przeciwskazania, Gdzie Kupić, Cena

Tabletki Cardiotensive to nowoczesny produkt pozwalający skutecznie oczyścić naczynia krwionośne. Jest świetnym suplementem w przypadku podwyższonego cholesterolu, który stanowi najpoważniejsze zagrożenie dla żył i tętnic. Właśnie z powodu zaburzeń krążenia może dojść do zawału serca albo udaru, dlatego regularne oczyszczanie naczyń krwionośnych jest bardzo ważną częścią profilaktyki zdrowotnej. Czy Cardiotensive jest pod tym względem naprawdę tak skuteczny? www.Cardiotensive.pl

Czym jest Cardiotensive?

cardiotensive

Cholesterol jest to specyficzny rodzaj tłuszczu, który sam z siebie nie jest zagrożeniem dla zdrowia, wręcz przeciwnie, pełni w naszym organizmie szereg pożytecznych funkcji. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy ta zła frakcja cholesterolu, czyli LDL, zaczyna przekraczać zalecane normy i odkłada się na ściankach naczyń krwionośnych, zwężając w ten sposób ich światło. To oczywiście osłabia przepływ krwi, a więc do komórek nie dociera odpowiednio dużo tlenu oraz składników odżywczych. Cardiotensive jest właśnie po to, by obniżyć poziom złego cholesterolu, ale działanie suplementu nie ogranicza się wyłącznie do tego. Tabletki oddziałują także na skrzepy krwi, które się tworzą, kiedy krew ma niewłaściwą konsystencję, oraz na zwapnienia żył.

Poczytaj więcej o: Nadciśnieniu tętniczym krwi.

W jaki sposób działa Cardiotensive?

Cholesterol dostarczany jest w pożywieniu. Najwięcej znajduje się go w tłustym mięsie, wędlinach, tłustych serach. W nadmiarze staje się szkodliwy i nie zostaje usuwany wraz z innymi produktami przemiany materii, tylko osadza się na ściankach naczyń krwionośnych. Te cząsteczki tłuszczu tworzą z czasem większe blaszki miażdżycowe – znacząco pomniejszają one światło naczyń krwionośnych, a do tego mogą się oderwać i zablokować przepływ krwi do serca bądź mózgu.

Podobnie groźne są skrzepy krwi, które tworzą się przez osłabiony przepływ krwi, zaburzenia krzepliwości oraz brak aktywności fizycznej. Jeszcze innym zanieczyszczeniem układu krążenia są złogi wapnia. Wapń, a dokładniej mówiąc sole wapnia, przybierają formę kryształów, które pod wpływem na przykład silnego stresu, dużego wysiłku albo podwyższonego ciśnienia tętniczego mogą uszkodzić naczynia powodując krwotok. Zwapnienia są o tyle niebezpieczne, że często pojawiają się w okolicach mózgu, co może doprowadzić do wylewu.

Cardiotensive efekty stosowania

Przy usuwaniu tych wszystkich zanieczyszczeń jest bardzo ważne, by nie doszło do jeszcze poważniejszych uszkodzeń. Zbyt gwałtowne oderwanie się dużych skrzepów czy płytek miażdżycowych może całkowicie zablokować przepływ krwi, dlatego Cardiotensive działa bardzo łagodnie, najpierw rozpuszczając złogi, a następnie usuwając jego resztki z organizmu. Suplement działa zarówno na skrzepy, jak i blaszki miażdżycowe, bez problemu radzi sobie także z usuwaniem soli wapnia. Do tego wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, poprawia ich elastyczność, kontroluje ciśnienie tętnicze, tak by było one zawsze w normie.

Cardiotensive Opinie

Jak wyglądają opinie o tabletkach Cardiotensive? Jakie komentarze można znaleźć na forum

„Cardiotensive to najlepszy suplement na obniżenie cholesterolu. Długo miałam z tym problem i wyniki ciągle wychodziły mi źle, ale po tych tabletkach nareszcie cholesterol zszedł do normy i utrzymuje się na dobrym poziomie przez cały czas. Jestem bardzo zadowolona też z tego, że to całkiem naturalny suplement i nie muszę się już truć silnymi lekami.” Celina

„Przez wiele lat lekceważyłem swój wysoki cholesterol i niespecjalnie zwracałem uwagę na to co jem. W końcu się przeraziłem że skończę ciężko chory. Dostałem wcześniej jakieś leki, ale nie czułem się po nich dobrze i pomyślałem o przejściu na naturalną suplementację. Cardiotensive to był strzał w dziesiątkę, bo ma bardzo dobry skład i nic niepokojącego się po zażywaniu tych tabletek nie dzieje.” Sławek

„Mam trochę problemów z sercem, często ciśnienie jest za wysokie, z cholesterolem też nie było za dobrze. Pilnowanie diety nie zawsze mi wychodziło, choć było to konieczne dla mojego zdrowia, dlatego od jakiegoś czasu wspomagam się tabletkami Cardiotensive. Są one z roślinnych składników, więc mi nie szkodzą, a efekty są rewelacyjne, bo już po kilku tygodniach cholesterol miałam taki jak być powinien i ciśnienie również się obniżyło.” Helena

Po jakim czasie Cardiotensive zaczyna działać?

Cardiotensive pozytywne opinie

Cardiotensive poprawia stan zdrowia już od pierwszej dawki. Po kilku dniach objawy związane z wysokim cholesterolem czy nadciśnieniem są wyraźnie słabsze, wraca energia, ustępuje ból głowy oraz opuchlizny w stawach. Z każdym kolejnym dniem kuracji naczynia krwionośne odzyskują właściwą strukturę, i po około 1,5-2 miesiącach nie ma w nich żadnych niebezpiecznych dla zdrowia zanieczyszczeń. Postępy zależą jednak od indywidualnych predyspozycji organizmu, jak wiek, stan zdrowia, płeć, sposób żywienia.

Cardiotensive nie tylko oczyszcza naczynia krwionośne, bo efektem tego działania jest także poprawa stanu pozostałych narządów wewnętrznych. Odkąd krążenie jest w normie, komórki otrzymują prawidłowe ilości tlenu i składników odżywczych, poprawia się dotlenienie mózgu, nie dochodzi do wycieków płynu do przestrzeni pozanaczyniowej. www.Cardiotensive.pl

Kto może stosować Cardiotensive?

Cardiotensive jest suplementem dla osób mających ukończone 18 lat, kobiet oraz mężczyzn. Nie jest to środek na receptę, więc można go przyjmować bez konsultacji z lekarzem. Zaleca się suplementowanie przez osoby mające już ponad 40 lat, bo właśnie wtedy problemy z układem krążenia nasilają się i również ci prowadzący raczej zdrowy tryb życia mogą mieć nie do końca prawidłowe wyniki.

O wysokim cholesterolu i nadciśnieniu zwykle informują takie symptomy jak bóle głowy, ucisk w klatce piersiowej, częste osłabienie, problemy ze snem, zaburzenia koncentracji, obrzęki kończyn, przebarwienia skóry. Często te objawy można brać po prostu za zmęczenie, ale dla pewności warto sprawdzić, czy nie jest to właśnie coś związanego z układem krążenia. Cardiotensive mogą brać osoby, które już mają wysoki cholesterol i nadciśnienie, jak i osoby będące w grupie ryzyka – czynniki powodujące rozwój tych dolegliwości to przede wszystkim wiek powyżej 45 lat, nadwaga, niska aktywność fizyczna, tłusta dieta, palenie papierosów, nadużywanie alkoholu.

Co tworzy skład tabletek Cardiotensive?

  • Ekstrakt z karczocha

Jest to składnik, który obniża stężenie lipidów we krwi oraz poprawia metabolizm tłuszczów. Wyrównuje poziom między złą i dobrą frakcją cholesterolu. Ma silne działanie moczopędne i żółciopędne, dzięki czemu organizm szybko się oczyszcza ze zbędnych produktów przemiany materii. Przyspiesza regenerację wątroby i pomaga nawet przy poważniejszych zatruciach. Zawiera dużo przeciwutleniaczy, co spowalnia starzenie się organizmu oraz ogranicza rozwój wielu chorób. Pomaga także w leczeniu infekcji grzybiczych, które często dotykają osoby z miażdżycą i cukrzycą.

  • Rdestowiec japoński

Dostarcza dużych ilości resweratrolu, który niszczy wolne rodniki, wzmacnia serce oraz poprawia krążenie. Rdestowiec pomaga obniżyć ciśnienie krwi oraz zatrzymuje proces agregacji krwinek, co zapobiega tworzeniu się zakrzepów. Obniża cholesterol oraz stężenie cukru we krwi. Ma silne działanie regenerujące, przyspiesza gojenie się ran. Wspiera produkcję moczu oraz usprawnia detoksykację, przez co organizm lepiej się oczyszcza z rozmaitych toksyn.

  • Miłorząb dwuklapowy

Rozszerza i uszczelnia naczynia krwionośne oraz poprawia przepływ krwi. Działa przeciwzakrzepowo, co zmniejsza ryzyko wystąpienia udaru bądź zawału. Poprawia dotlenienie mózgu, wspiera układ nerwowy, zwiększa wydolność organizmu.

  • Berberys pospolity

Usprawnia metabolizm glukozy, pobudza wytwarzanie soków trawiennych, przyspiesza przemianę materii. Posiada silne właściwości moczopędne i usprawnia detoksykację organizmu. Ułatwia kontrolę masy ciała. Działa przeciwzapalnie i dostarcza wielu cennych antyoksydantów. Obniża cholesterol oraz ciśnienie tętnicze.

Czy stosowanie Cardiotensive jest bezpieczne dla zdrowia?

Cardiotensive ma naturalny skład

Formuła Cardiotensive jest stworzona na bazie roślinnych ekstraktów. To dobrze znane składniki, przebadane wielokrotnie pod kątem właściwości leczniczych, co potwierdziło ich działanie. Wiadomo też, że ich stosowanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, zwłaszcza że w kapsułkach wszystkie roślinne ekstrakty są w starannie opracowanych dawkach. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych w trakcie kuracji, niemniej dla pewności nie zaleca się suplementowania tego środka przez dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Suplement nie jest odpowiedni dla osób, które mają alergię na składniki formuły.

Dlaczego warto brać kapsułki Cardiotensive?

Wysoki cholesterol jest niebezpieczny dla zdrowia. Nie od razu daje bardzo groźne objawy i może minąć nawet kilka lat nim dojdzie do poważnych powikłań. Jednak gdy nie podejmie się w porę leczenia, cholesterol stawać się będzie coraz większym problemem, a miażdżyca często prowadzi do zawału albo udaru mózgu. Przy wysokim cholesterolu, który upośledza krążenie, dochodzi też do zaburzeń w pracy wielu ważnych narządów jak wątroba czy nerki. Prócz tego zaburzenia krążenia dotykają kończyny dolne, powodując obrzęki, żylaki oraz groźne infekcje. Właśnie z miażdżycy rozwija się choroba wieńcowa, a przy osłabionym krążeniu nierzadko pojawić się jeszcze może cukrzyca. Jeszcze inne dolegliwości związane z zaburzeniami krążenia to osłabienie wzroku, hemoroidy oraz powiększająca się nadwaga mimo stosowania diety.

Cardiotensive łagodnie usuwa zanieczyszczenia z naczyń krwionośnych. Robi to skutecznie, ale w naturalny sposób, przez co kuracja nie obciąża dodatkowo organizmu ani nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Suplement sprawia, że naczynia krwionośne odzyskują pełną przepustowość i nic nie ogranicza już ich światła, a do tego składniki aktywne suplementu zapobiegają tworzeniu się nowych złogów, skrzepów oraz blaszek miażdżycowych. Suplementacja z jest bardzo prosta do przeprowadzenia i można ją prowadzić bez konsultacji z lekarzem.

Jak wygląda stosowanie Cardiotensive?

W ulotce podane jest, że w ciągu jednego dnia należy przyjąć jedną kapsułkę i popić ją wodą. Nie wolno brać większych ilości suplementu, zaleca się natomiast wydłużenie kuracji na kolejne tygodnie, jeśli cholesterol jest bardzo wysoki, a problemy z układem krążenia trwają od dawna. Minimalny czas trwania kuracji z Cardiotensive to dwa miesiące. Warto powtarzać suplementację co roku, dzięki czemu zmniejszy się ryzyko wystąpienia schorzeń układu krążenia.

Czy Cardiotensive to skuteczny suplement?

Badania potwierdzają, że przyjmowanie tabletek Cardiotensive skutecznie pomaga oczyścić naczynia krwionośne ze złogów cholesterolowych, zwapnienia oraz skrzepów krwi.

Cardiotensive Cena

cardiotensive cena

W jakiej cenie jest Cardiotensive i gdzie go można kupić? Suplement jest dostępny tylko na stronie producenta. Obecnie trwa duża promocja na zakup kapsułek. Zamówienie jest potwierdzane podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem, który dzwoni pod numer podany w formularzu online. Paczkę dostarcza kurier, a przedpłata za przesyłkę nie jest wymagana.

Strona Producenta▶️ www.Cardiotensive.pl
Skład🌿 100% naturalny
Opinie⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Ocena ekspertów👍 Produkt polecany
Cena❗ Promocja
Czy można kupić tabletki w aptece?Nie

Dodaj komentarz